ecandy zdrowie i uroda Okulistyka Płytki lastryko – powrót do przeszłości

Płytki lastryko – powrót do przeszłości

Płytki lastryko – powrót do przeszłości post thumbnail image

Szukając inspiracji do stworzenia nowego i nowoczesnego wnętrza, bardzo często natykamy się na nazwę lastryko, lastriko, czy terazzo. Czy to przypadkiem nie jest stare dobre lastryko, które kiedyś wszyscy mieliśmy w mieszkaniach? Tak jest, ale w nowej, nowoczesnej odsłonie. Jak wygląda dzisiejsze lastryko i do jakich wnętrz pasuje?

Płytki lastryko – co to jest?

Najprościej lastryko można określić jako sztuczny kamień. Wykonany jest z cementu, grysu, czyli rozdrobnionych kamieni, albo żużla oraz barwników i wody. Produkując płytki lastryko, wykorzystuje się marmur, granit, czy bazalt. Dzięki temu lastryko może występować w tak zróżnicowanej kolorystyce, którą można dopasować do każdego wnętrza.

Producenci docenili lastrico i z każdym dniem proponują nam nowe modele kolorystyczne. Dzięki stosowaniu barwników gama możliwości, jakie mogą osiągnąć płytki lastryko, jest naprawdę duża i jest w stanie zadowolić nie jedną panią domu, która chce mieć piękne, gustowne wnętrze, a straciła ochotę na wieczne beże oraz wszechobecną biel.

Nowocześnie czy vintage?

Płytki lastryko dzięki swej strukturze mają bardzo wiele zastosowań. Szlachetny kamień idealnie nadaje się nie tylko do wnętrz, które są stylizowane na nadgryzione zębem czasu. Lastryko świetnie wygląda również w stylizacjach nowoczesnych. Kamień, mający rys szlachetności, elegancji i dostojności, który posiadają wszystkie naturalne materiały, staje na wysokości zadania zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i vintage.

Łazienka, w której zapanuje delikatny urok płytek lastryko, nabierze elegancji i wysmakowanego, delikatnego piękna. Naturalne kolory idealnie komponują się z wieloma dodatkami, dzięki czemu pomieszczenie będzie wyglądało naturalnie. Płytki lastrykohttp://dagmaplytki.pl/blog/post/plytki-lastryko-powracajcy-trend – w naturalnych kolorach dają możliwość łatwych zmian w pomieszczeniu. Zabawa dodatkami może w kilka minut uczynić naszą łazienkę zupełnie inną. Jest to propozycja dla osób, które uwielbiają delikatne zmiany niewymagające większych nakładów finansowych.

Gra w kolory

Płytki lastryko to nie tylko delikatne, zachowawcze kolory naturalnych kamieni. Dzięki barwnikom można uzyskać naprawdę ciekawe połączenia kolorystyczne. Jest to propozycja producentów dla tych, którzy znudzeni są stonowanymi barwami, identycznymi, sztampowymi pomieszczeniami. Wersja dla odważnych. Płytki lastryko w kolorach odważnego, charyzmatycznego niebieskiego, czy szmaragdowej zieleni. Kolory soczyste, obok których nie można przejść obojętnie.

Płytki lastryko świętują swój wielki powrót. Nie są to już te płytki, które pamiętamy z przeszłości. Lastryko, które kojarzymy z płyt nagrobnych, odeszło już do przeszłości. Obecnie płytki lastryko są nowoczesne i bardzo zróżnicowane. Dzięki temu są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta. Pozwala to na stworzenie eleganckich i wyszukanych wnętrz. Wnętrze, które przypadnie do gustu zarówno miłośnikom vintage, jak i fanom nowoczesnej stylistyki. Świetnie sprawdzą się w klasycznym mieszkaniu, jak i w nowoczesnym lofcie.

Dlaczego warto zdecydować się na płytki lastryko? Kliknij w link https://streetowo.pl/dlaczego-warto-zdecydowac-sie-na-plytki-lastryko/

Powiązane posty