ecandy zdrowie i uroda Okulistyka Pierwsze urodziny dziecka – jak je zorganizować i nie zwariować

Pierwsze urodziny dziecka – jak je zorganizować i nie zwariować

Pierwsze urodziny dziecka – jak je zorganizować i nie zwariować post thumbnail image

Organizacja urodzin dziecka to zawsze spore wydarzenie, które wymaga od rodzica dużo planowania i jest nie lada logistycznym wyczynem, w szczególności, gdy mówimy o pierwszych urodzinach dziecka. Musimy pamiętać o wielu rzeczach, w tym o odpowiednim miejscu, torcie urodzinowym dla dzieckahttps://pocztatortowa.com.pl/category/torty-urodzinowe/ – czy dekoracjach. Jak zaplanować pierwsze urodziny dziecka, by przy okazji nie zwariować od nadmiaru obowiązków? W dzisiejszym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Najpierw wybierz miejsce

Pierwszym krokiem przy organizacji przyjęcia urodzinowego dla dziecka, niezależnie od wieku solenizanta, jest miejsce. Zastanów się, czy chcesz robić je w domu, czy poza nim, przykładowo w restauracji. Przy pierwszych urodzinach warto wyprawić przyjęcie w domu, na liście gości znajdzie się głównie rodzina, więc lepiej spotkać się w nią w domu na działce, jeśli macie taką możliwość.

Przygotuj listę gości

Ilość gości to kolejna sprawa, którą musisz uściślić. To właśnie od tego zależy ilość jedzenia, jaką trzeba przygotować. Zwróć też uwagę na wiek gości, jeśli będziesz zapraszać wiele osób z dziećmi, to pomyśl nad osobnym menu dla nich.

Wybierz menu

Gdy już znasz listę gości oraz ich wiek, czas ułożyć menu. W pierwszej kolejności zastanów się nad układem posiłków, czy poczęstujesz gości obiadem, deserem i kolacją czy wybierzesz ciasto z kawą, potem zimne przekąski i kolację składającą się z ciepłych dań.

Drugi układ to doskonała opcja, jeśli robisz imprezę w późniejszych godzinach, a przy okazji nie chcesz aż tak się namęczyć. Ciasto, czyli pierwszy poczęstunek, możesz pokroić wcześniej i położyć na stole. Kiedy już pojawią się wszyscy goście (w tym i ci spóźnialscy), można zabrać się za tort urodzinowy.

Kiedy tort zostanie zjedzony, można położyć na stole wcześniej przygotowane zimne przekąski i sałatki. Na kolację mogą pojawić się lekkie dania na ciepło, które bez obaw można zjeść na wieczór.

Torty urodzinowe dla dziecka – wybierz idealny tort

Gdy już menu masz ustalone, czas pomyśleć nad tortem urodzinowym. Jeśli nie czujesz się pewnie, jeśli chodzi o wypieki, radzimy zamówić go w sprawdzonej cukierni. My polecamy Torty Jak Marzenie, która oferuje pyszne torty urodzinowe dla dziecka. To doskonała opcja dla wszystkich mieszkańców Rudy Śląskiej i okolic.

Po pierwsze warto ich wybrać ze względu na ich kreatywność. W tej cukierni artystycznej zamówisz tort, jaki sobie wymarzysz. Możesz wybierać torty urodzinowe w kształcie koła, prostokąta lub zamówić torty 3D. Oczywiście, motywów też masz od koloru do wyboru. Możesz wybrać motyw z bajki, z misiem lub klasyczny (np. tylko napis i kolorystyka utrzymana w różu lub błękicie). To już zależy od Twojej wyobraźni!

Po drugie – jakość. Torty Jak Marzenie to cukiernia, która stawia na naturalne składniki, dzięki czemu masz pewność, że dostaniesz naprawdę pyszny tort. Do wyboru masz aż 9 pysznych smaków, w tym m.in. chrupek, śmietankowo-owocowy czy węgierski.

Powiązane posty