ecandy zdrowie i uroda Zdrowie Masaż wyszczuplający Gliwice- który będzie najlepszy dla Ciebie?

Masaż wyszczuplający Gliwice- który będzie najlepszy dla Ciebie?

Masaż wyszczuplający Gliwice- który będzie najlepszy dla Ciebie? post thumbnail image

Proces zrzucania wagi i odchudzania się jest procesem wyjątkowo ciężkim, ale i satysfakcjonującym. Wraz z gubionymi kilogramami i centymetrami wzrasta pewność siebie, poczucie atrakcyjności i zadowolenia. Jednak często problemem staje się kondycja skóry, a pozbycie się cellulitu jest zdecydowanie niełatwym zadaniem. W przypadku chęci zrzucenia kilku kilogramów i poprawienia wyglądu własnego ciała i skóry, warto rozważyć masaż wyszczuplający.

W Gliwicach bez problemu znaleźć można SPA, w którym różnorodność zabiegów gwarantuje zadowolenie każdego klienta. Szczególnie jeżeli chodzi o masaż wyszczuplający Gliwice- https://gliwice.yasumi.pl/masaze-i-spa- są miastem, w którym można się spodziewać obsługi na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się takie rodzaje masażu jak:

  1. Masaż izometryczny modelujący uda i pośladki,
  2. Masaż szczotką bambusową,
  3. Masaż pomarańczowy,
  4. Masaż antycellulitowy,
  5. Masaż pałeczkami bambusa.

Który masaż będzie najlepszy dla Ciebie?

Masaż izometryczny dzięki mocnym uciskom i intensywnemu rozmasowywaniu napiętych mięśni usprawnia krążenie krwi, jednocześnie redukując obrzęki powstałe na skutek zbyt bogatej w sól diety, nagromadzonej w organizmie wody czy też braku ruchu. Wykonanie serii takich zabiegów nie tylko gwarantuje poprawienie kondycji skóry i jej dotlenienie oraz redukcję cellulitu, ale także zmniejszenie obwodu ud i pośladków dzięki drenażowi limfatycznemu.

Masaż szczotką bambusową to egzotyczny zabieg głęboko oczyszczający skórę. Wykorzystując wiedzę na temat przepływu limfy w organizmie terapeuta rozmasowuje problematyczne miejsca, w ten sposób możliwe jest pozbycie się cellulitu i wzmocnienie układu immunologicznego, dzięki poprawie ukrwienia i detoksykacji. Szczotka stosowana w trakcie zabiegu zostaje podarowana klientowi, w celu motywacji do dalszej pielęgnacji skóry.

Masaż pomarańczowy to seria profesjonalnych zabiegów, łącząca w sobie moc peelingu z maską Body Wrap, sesją w elektrosaunie oraz dokładnym rozmasowaniem całego ciała. Szczególnie polecany dla skóry ze skłonnością do przesuszania się, zabieg na bazie pomarańczy, imbiru i marchwi koi zmysły, pozwala się zrelaksować, jednocześnie ujędrniając ciało i złuszczając naskórek. Bogactwo składników zawartych w peelingu i masce pozwala na kompleksowe oraz głębokie odżywienie spragnionej skóry.

Masaż antycellulitowy jest szczególnie skierowany do osób mających problem z kondycją skóry. Wykonywany za pomocą specjalistycznych technik masażu, zabieg łączy w sobie działanie antycellulitowe z odżywiającym i złuszczającym. Działanie zabiegu obejmuje:

  1. Poprawę wyglądu, napięcia i elastyczności skóry,
  2. Wyszczuplenie i ujędrnienie,
  3. Modelowanie sylwetki,
  4. Redukcję cellulitu.

Jest to idealny wybór dla osób wyjątkowo męczących się ze “skórką pomarańczową”, pomaga w odzyskaniu poczucia atrakcyjności.

Orientalny masaż pałeczkami bambusowymi ma niezwykłe działanie. Pałeczki bambusa dopasowują się do kształtu mięśni, a potencjał elektryczny, który tworzy się podczas masażu dzięki naturalnym właściwościom piezoelektrycznym bambusa powoduje zastrzyk energii. Dodatkowo masaż bambusami ma wyjątkowe właściwości bakteriobójcze, jak również modelujące i drenujące.

Myśląc o zrzuceniu wagi warto zdecydować się na masaż wyszczuplający. Taki zabieg z pewnością zmotywuje do dalszej pracy i pozwoli odzyskać pewność siebie.

Wejdź na http://fejsik.pl/masaz-relaksacyjny-gliwice-odprez-sie/ i Dowiedz się więcej na temat odprężającego masażu relaksacyjnego.

Powiązane posty