ecandy zdrowie i uroda Zdrowie Machete … bo każdy mężczyzną ma wiele twarzy

Machete … bo każdy mężczyzną ma wiele twarzy

Machete … bo każdy mężczyzną ma wiele twarzy post thumbnail image

Współczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. Panowie coraz chętniej i śmielej dbają o swój wygląd zewnętrzny, dlatego też rynek kosmetyków skierowanych do nich rozwija się z roku na rok. Jedną z ciekawszych propozycji stanowi marka Machete. Ich produkty charakteryzują się lekką konsystencją i odpowiednimi właściwościami, a do tego wytwarzane są z naturalnych składników. Przyjrzyjmy się, zatem bliżej włoskiej marce kosmetyków dla mężczyzn.

Machete – co kryje w sobie elegancja szata graficzna, rodem z początku XIX wieku?

Machete to nazwa cenionego włoskiego salonu fryzjerskiego oraz kosmetyków dla mężczyzn do pielęgnacji włosów i brody. Produkty Machete są niezwykle delikatne dla skóry, a przy tym odznaczają się świeżym, męskim zapachem. Dzięki naturalnym składnikom doskonale nawilżają i ujędrniają skórę, nie zostawiając przy tym na niej tłustych i nieetycznych śladów. Do tego kosmetyki te pakowane są w małe, komfortowe pojemniczki, można więc ich używać praktycznie w każdym miejscu.

Machete – pielęgnacja włosów i brody

Na linię produktów Machete składają się kosmetyk do pielęgnacji włosów oraz brody. Wśród preparatów do włosów znajdziemy:
• Lotion o stylizacji włosów,
• Pastę do włosów Średni Chwyt Mat,
• Pomadę do włosów Elastyczną,
• Pomadę Strong Mocny Chwyt Połysk.

Wszystkie wyżej wymienione produkty wzmacniają włosy, poprawiają ich ogólny stan, a dodatkowo chronią je przed szkodliwym działanie czynników zewnętrznych.

Doskonałym uzupełnieniem męskiej pielęgnacji z pewnością będą kosmetyki do pielęgnacji brody, takie jak:
• Szampon do mycia brody,
• Olejek do brody i skóry.

Machete w cudowny sposób wpływa na poprawę kondycji zarostu, czyniąc go miękkim, gładkim, lśniącym i podatnym na stylizację. Z pewnością niezastąpionym gadżetem jest również drewniana szczotka do brody, wykonana ze szczeciny dzika, która znacząco wpływa na estetyczny wygląd brody i ułatwia jej codzienną pielęgnację. Warto także zaopatrzeć się w profesjonalny trymer do brody, dzięki któremu będziemy mogli dbać o doskonałay wygląd naszego zarostu.

Marka Machete to jakość, styl, wygoda i elegancją, którą z pewnością pokocha każdy mężczyzna.

Powiązane posty