ecandy zdrowie i uroda Zdrowie Ginekologia estetyczna pomaga rozwiązać problemy natury intymnej

Ginekologia estetyczna pomaga rozwiązać problemy natury intymnej

Ginekologia estetyczna pomaga rozwiązać problemy natury intymnej post thumbnail image

Nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich warg sromowych? A może odczuwasz dyskomfort w trakcie seksu? W takim razie przeczytaj ten tekst. Sprawdź, co to jest ginekologia estetyczna i jakie zabiegi wchodzą w jej zakres.

Dziedzina medycyny, która prężnie się rozwija

Ginekologia estetyczna jest dziedziną medycyny, która prężnie się rozwija. Każda kobieta pragnie czuć się atrakcyjnie i kompleksowo dbać o swój wygląd. Zabiegi medycyny estetycznej budzą spore zainteresowanie. Kompleksy związane z narządami intymnymi mogą powodować mnóstwo negatywnych zmian w psychice. Kobieta staje się bardziej zamknięta w sobie, ma w sobie mniej odwagi i chęci do działania. Warto skutecznie pozbyć się uporczywego problemu. Należy wybrać gabinet, który cieszy się pozytywną opinią u klientek. Ważne jest, aby osoba przeprowadzająca zabieg była w pełni kompetentna i doświadczona.

Jakie zabiegi wchodzą w zakres ginekologii estetycznej?

Plastyka warg sromowych odbywa się najczęściej przy wykorzystaniu specjalistycznego lasera. Ginekologia estetyczna poprawia nie tylko wygląd miejsc intymnych, ale także zwiększa komfort codziennego życia oraz pożycia seksualnego. Zabiegowi plastyki i rekonstrukcji pochwy, szczególnie chętnie poddają się kobiety po ciężkim i traumatycznym porodzie. Dzięki temu mogą na nowo cieszyć się życiem. Usługi, które wchodzą w skład ginekologii estetycznej to m.in. odbudowa narządów intymnych po porodzie, rekonstrukcja błony dziewiczej, zniwelowanie asymetrii warg sromowych, usunięcie wrodzonych lub nabytych defektów miejsc intymnych, usunięcie przyczyn nietrzymania moczu, powiększanie i ujędrnianie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego, powiększanie “punktu G” za pomocą kwasu hialuronowego, hymenocenteza (nacinanie/wycinanie błony dziewiczej), pomniejszenie warg sromowych mniejszych i większych, lifting pochwy, oraz wiele więcej. Innowacyjne technologie sprawiają, że zabieg jest w pełni komfortowy oraz bezbolesny. Wykonywany jest wyłącznie przez doświadczonych i empatycznych lekarzy, dzięki czemu poczujesz się maksymalnie usatysfakcjonowana. Nie musisz obawiać się efektów ubocznych, przed podjęciem decyzji o zabiegu zostaną przeprowadzone niezbędne badania i konsultacje. Jest to gwarancją bezpiecznego i skutecznego zabiegu. W większości przypadków nie odnotowuje się długiego czasu rekonwalescencji.

Powiązane posty