ecandy zdrowie i uroda Dom i Ogród Przydatne aplikacje na zakupach – Lewiatan gazetka i wiele więcej

Przydatne aplikacje na zakupach – Lewiatan gazetka i wiele więcej

Przydatne aplikacje na zakupach – Lewiatan gazetka i wiele więcej post thumbnail image

Nie przepadasz za robieniem zakupów? Chcesz mieć wszystkie promocje w jednej aplikacji? Często gubisz listę zakupów, a może denerwuje Cię czytanie etykiet i sprawdzanie, czy dany produkt można zaliczyć do tych zdrowych? W takim razie na pewno przydadzą Ci się aplikacje. Sprawdź, które z nich są przydatne podczas zakupów i w jaki sposób mogą one ułatwić Twoje życie.

Promocyjne gazetki – oszczędność czasu i pieniędzy

Gazetka Twojego ulubionego sklepu spożywczego, kosmetycznego czy odzieżowego w jednej aplikacji? Teraz to możliwe, popularna aplikacja Blix oferuje Polakom taką możliwość. Dzięki temu bez problemu możesz śledzić Lewiatan gazetkę, promocje Rossmana czy Decathlonu.

Co więcej, aplikacja ma bardzo ciekawą i przydatną funkcję, mianowicie przypomina o nowych ofertach. Dzięki temu nie musisz pamiętać o tym, że w każdy poniedziałek pojawia się nowa Lewiatan gazetkahttp://gazetka-lewiatan.pl/ – czy gazetka wybranego przez Ciebie sklepu.

Mobilna lista zakupów

Komu z nas nie zdarzyło się, choć raz zapomnieć wcześniej przygotowanej listy zakupów? Na szczęście, nowoczesne aplikacje pomagają nam rozwiązać ten problem, już nie musimy obawiać się, że zapomnimy wcześniej przygotowanej kartki. Opcji jest wiele, zarówno tych płatnych, jak i darmowych. Jaką aplikację warto zainstalować?
My polecamy Listonic. To mobilna lista zakupów, która w swojej bazie zawiera aż 8 milionów produktów – a ta lista może tylko rosnąć. Aplikacja ma jeszcze jedną interesują możliwość, mianowicie odznacza i automatycznie podpowiada nam, których produktów użyć. Im częściej kupujemy dany produkt, tym wyżej będzie on na liście proponowanych artykułów spożywczych. To niezwykle przydatna funkcja, biorąc pod uwagę to, że zakupy bardzo często robimy schematycznie i korzystamy ze sprawdzonych już produktów.

Zaletą Listonica jest możliwość głosowego notowania listy. Nie musisz nawet nic zaznaczać czy wybierać, możesz po prostu powiedzieć, co chcesz zapisać na liście. Dodatkowo aplikacja jest połączona z wieloma polskich blogów kulinarnych, co pozwala Ci przerobić przepis na spis produktów potrzebnych do jego przygotowania.

Kupuj zdrowe produkty

Coraz świadomiej podchodzimy do jedzenia oraz zakupów, dlatego też większa ilość osób zwraca uwagę na etykiety. Jednak nie musimy czytać całego składu, by wiedzieć, czy dany produkt jest zdrowy, czy nie. Wystarczy zainstalować aplikację – taką jak Zdrowe Zakupy – oraz zeskanować za pomocą czytnika kodów kreskowy lub QR. Aplikacja, po zeskanowaniu kodów, pokazuje skład produktu – zaznacza, które składniki są alergenami, niezdrowymi tłuszczami, cukrami prostymi oraz barwnikami i konserwantami. Dzięki temu możesz w łatwy sposób sprawdzić skład artykułu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które dbają o zdrowie. Na obecną chwilę aplikacja ma bazę ponad 80 tysięcy produktów, jednak z dnia na dzień ona rośnie. Każdy użytkownik może dodać produkt, więc samemu możesz pomóc budować bazę.

Czytaj więcej o korzyściach i poznaj promocyjne oferty w gazetce Lewiatanhttp://campnine.pl/poznaj-oferty-promocyjne-z-gazetki-lewiatan/

Powiązane posty