ecandy zdrowie i uroda Medycyna estetyczna,Zdrowie Młody i jędrny wygląd twarzy – lekarstwem na to radiofrekwencja mikroigłowa

Młody i jędrny wygląd twarzy – lekarstwem na to radiofrekwencja mikroigłowa

Młody i jędrny wygląd twarzy – lekarstwem na to radiofrekwencja mikroigłowa post thumbnail image

W dzisiejszych czasach istnieje wiele opcji, dzięki którym Twoja cera w każdej chwili będzie młoda i miękka. Dzięki wielu rodzajom, przeróżnych zabiegów i wielu specyficznym i nowoczesnym urządzeniom, jak grzyby po deszczu, w całym naszym kraju, powstają różnego rodzaju instytuty urody. Takie instytuty to wyspecjalizowane zakłady kosmetyczne, w których wszystko jest możliwe.

Jak być piękną i młodą?

Na powyższe pytanie wystarczy jedna odpowiedź, korzystać z gabinetów kosmetycznych i regularnie pielęgnować cerę. Z gabinetów, które wprowadzają coraz to nowsze technologie i coraz to nowsze urządzenia, które mogą spowodować, że skóra nagle staje się jędrna. Przykładem takiego zabiegu może być radiofrekwencja mikroigłowa . Stosuje się ją w medycynie estetycznej a powoduje ona zwiększenie napięcia skóry, usunięcie zmarszczek i blizn, usunięcie rozstępów i przebarwień. Jest to więc metoda nie tylko wspomagająca urodę ale także poprawiająca stan skóry po przebytych chorobach lub porodzie i ciąży.

Na czym polega?

Radiofrekwencja mikroigłowa to metoda polegająca na równoczesnym nakłuwaniu partii ciała i równoległym ogrzewaniu jej promieniowaniem elektromagnetycznym. Są to tak jakby dwie metody, poprawy kondycji skóry, w jednym. Mamy tutaj do czynienia z radiofrekwencją i mikronakłuwaniem przy jednoczesnym ogrzewaniu. Fala elektromagnetyczna o częstotliwości radiowej działa na skórę, w wyniku czego tkanka jest stymulowana a następnie regenerowana. Przyczynia się to wszystko to tego, że ciepło obkurcza włókna kolagenu a zarówno przyczynia się do powstawania nowych. Natomiast nakłuwanie skóry powoduje, że niszczenie tkanki wpływa na jej regenerację. Obie metody stosowane razem dają o wiele lepszy skutek niż przeprowadzanie kolejno każdej metody pojedynczo,. W końcowym rezultacie skóra poddawana zabiegowi, staje się gładka, napięta i jędrna.

Komu poleca się zabieg?

Zabiegowi może poddać się każda kobieta, która chce młodo wyglądać i ma na to określone fundusze. Jednak jest on specjalnie zalecany:

  • kobietom po ciąży, kiedy ich brzuch jest wiotki,
  • w celu likwidacji cellulitu,
  • przy likwidacji blizn po trądziku,
  • gdy skóra jest zbyt wiotka,
  • w celu ujędrnienia i odmłodzenia skóry,
  • gdy powieki są wiotkie,
  • przy leczeniu nadmiernego pocenia się,
  • gdy występują cienie pod oczami,
  • w celu rozjaśnienia przebarwień,
  • dla wymodelowania linii talii.

Zalety zabiegu

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który ma same zalety. Jest on, przede wszystkim, mało inwazyjny, daje małe ryzyko powikłań, można go wykonywać przez cały rok oraz po zabiegu jest bardzo krótki czas rekonwalescencji. Metoda ta, dzięki zaletom ma ogromną przewagę nad stosowaniem lasera frakcyjnego. W przeciwieństwie do zabiegów wykonywanych przy pomocy lasera, radiofrekwencja nie daje podrażnień skóry ani jej przebarwień. Zabieg więc cieszy się coraz większą popularnością i jest coraz częściej stosowany. Jedynym minusem jest fakt, że zaraz po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, jednak ten dyskomfort znika po kilku dniach. Zabieg zyskuje więc coraz większą rzeszę zwolenników, wykonasz go między innymi w salonie Yasumi w Gliwicach – https://gliwice.yasumi.pl/.

Czytaj również o popularnych zabiegach kosmetycznych – https://www.nasygnale.pl/3-popularne-zabiegi-kosmetyczne-zadbaj-o-swoja-urode/

Powiązane posty