ecandy zdrowie i uroda Dom i Ogród Karta Lewiatan – co trzeba o niej wiedzieć?

Karta Lewiatan – co trzeba o niej wiedzieć?

Karta Lewiatan – co trzeba o niej wiedzieć? post thumbnail image

Karta Lewiatan jest doskonałym rozwiązaniem dla tych osób, które chcą skorzystać z najnowszego programu lojalnościowego sieci sklepów Lewiatan. Osoby, które bardzo często robią zakupy, dzięki karcie mogą skorzystać z wielu ciekawych programów bonusowych.

W jaki sposób można zdobyć kartę Lewiatan?

Osoby, które chcą skorzystać z programu lojalnościowego i zdobywać punktu przy zakupach powinny jak najszybciej udać się do najbliższego sklepu Lewiatan. Na miejscu można poprosić sprzedawcę przy kasie o wydanie stosowanej karty. Na stronie internetowej sieci Lewiatan można szybko sprawdzić, gdzie znajdują się sklepy stacjonarne w naszej najbliższej okolicy. Pamiętać należy także o tym, aby po otrzymaniu karty koniecznie ją zarejestrować.

Rejestracja karty Lewiatan od a do z

Jak wspomniano powyżej po zdobyciu karty Lewiatan należy ją jak najszybciej zarejestrować, dzięki czemu będzie można zarabiać na codziennych zakupach. Kartę można zarejestrować na stronie  klikając w przycisk “Zarejestruj się”. Niezbędne jest podanie numeru karty oraz telefonu komórkowego. Po zapisaniu karty w systemie automatycznie utworzone zostanie internetowe konto, w którym będzie można na bieżąco śledzić zdobyte punkty, które można oczywiście wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Dlaczego warto?

Karta Lewiatan pozwoli nam zdobywać punkty przy robieniu zakupów. Zdobyte punkty można zamienić na bony pieniężne o wartości 10 zł, 20 zł i 50 zł. Jak łatwo się domyślić bonami można płacić za zakupy w sklepach należących do sieci Lewiatan. Pamiętać należy jedynie o tym, aby przy zakupach podawać sprzedawcy kartę Lewiatan, dzięki czemu naliczone zostaną nowe punkty. Rejestracja karty jest bardzo prosta i zajmuje kilka minut. Oszczędzanie z kartą Lewiatan jest bardzo prostym i niesłychanie praktycznym rozwiązaniem. Warto wspomnieć także o tym, że kartę Lewiatan można mieć również w swoim telefonie komórkowym. Osoby, chcące skorzystać z programu lojalnościowego mogą pobrać na swojego smartfona aplikację “Mój Lewiatan”. Aby skorzystać z opisanej aplikacji należy zarejestrować w niej numer karty. Zgromadzone punktu można zamieniać nie tylko na bony tradycyjne, ale również na bony elektroniczne.

O czym należy pamiętać?

Karta Lewiatan nie ma żadnych haczyków, ale pamiętać należy o tym, że zgromadzone punkty do dnia 1 stycznia (poprzedniego roku) tracą ważność w dniu 31 stycznia. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, aby pamiętać o wykorzystaniu zgromadzonych punktów.

1 thoughts on “Karta Lewiatan – co trzeba o niej wiedzieć?”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty