ecandy zdrowie i uroda Zdrowie Ginekologia estetyczna coraz chętniej wybierana przez Polki

Ginekologia estetyczna coraz chętniej wybierana przez Polki

Ginekologia estetyczna coraz chętniej wybierana przez Polki post thumbnail image

Czym jest ginekologia estetyczna? Dlaczego cieszy się tak dużą popularnością/ Odpowiedzi na te oraz inne pytania, znajdziesz w tym tekscie.

Fenomen na medycznym rynku…

Branża medycyny estetycznej stale się rozwija. Ginekologia estetyczna cieszy się coraz większą popularnością. W szybkim czasie usługi te, stały się prawdziwym fenomenem na rynku. Polski to piękne, oraz świadome swojego ciała kobiety. Dostęp do najnowszych informacji, sprawił, że poszerzyła się ich wiedza na temat medycyny estetycznej. Zainteresowanie usługami ginekologii estetycznej zauważa się w szczególności u kobiet po porodzie. Dzielne i oddane matki, mają szansę na kompleksowe odzyskanie swojego ciała z przed ciąży. Poród to ciężkie przeżycie, które może sprawić, że kobieta przestanie patrzeć na swoje ciałko łaskawym okiem. Zasługuje na to, aby ginekologia estetyczna pozwoliła na nowo odzyskać wiarę w siebie. Usługi skierowane są do kobiet w każdym wieku. W zabiegu nie chodzi wyłącznie o poprawienie wyglądu wizualnego narządów intymnych. Główny cel to poprawa funkcjonalności. Przed podjęciem decyzji o zabiegu, lekarz przeprowadza dokładny wywiad, oraz badania ginekologiczne. W branży ginekologii estetycznej pracują wyłącznie empatyczni lekarze, którzy świetnie rozumieją potrzeby kobiet. Oprócz zwiększenia poczucia własnej atrakcyjności, kobieta odzyskuje odczuwanie przyjemności seksualnej. Jest to więc idealne rozwiązanie, aby umocnić swój związek partnerki i rozbudzić pożądanie.

Jakie usługi wchodzą w skład ginekologii plastycznej?

Usługi jakie wchodzą w skład ginekologii plastycznej to m.in. odbudowa narządów intymnych po porodzie, rekonstrukcja błony dziewiczej, zniwelowanie asymetrii warg sromowych, usunięcie wrodzonych lub nabytych defektów miejsc intymnych, usunięcie przyczyn nietrzymania moczu, oraz wiele więcej. Każda kobieta, która posiada jakiekolwiek kompleksy na temat swoich miejsc intymnych, powinna zainteresować się tzw. liftingiem pochwy. Czerpanie satysfakcji seksualnej to również bardzo ważna kwestia, dlatego przeprowadza się m.in. zabieg wyeksponowania “punktu G”, za pomocą kwasu hialuronowego, lub plastyki napletka łechtaczki (hoodoplastyka). Zakres możliwości jest bardzo szeroki, dlatego ta dziedzina medycyny spełni oczekiwania każdej Pani.

Powiązane posty