ecandy zdrowie i uroda Stomatologia Dentysta Tarnowskie Góry pomoże Ci uzyskać śnieżnobiały uśmiech

Dentysta Tarnowskie Góry pomoże Ci uzyskać śnieżnobiały uśmiech

Dentysta Tarnowskie Góry pomoże Ci uzyskać śnieżnobiały uśmiech post thumbnail image

W dzisiejszych czasach stomatologia estetyczna ma nam wiele do zaoferowania, a gabinety dentystyczne prześcigają się w ilościach proponowanych usług. Niestety nie zawsze perfekcyjne dbanie o higienę jamy ustnej pozwala nam na posiadanie tak zwanego „hollywoodzkiego” uśmiechu. A kto z nas nie chciałby mieć pięknych, perłowobiałych zębów?

Kto może skorzystać z profesjonalnego wybielania zębów?

Istnieje wiele teorii na temat tego, kto może wybielać zęby, a dla kogo jest to niewskazane. Dziś rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Po pierwsze zabiegowi nie może poddać się kobieta w ciąży lub w okresie karmienia piersią. Osoby poniżej 16 roku życia oraz osoby z ostrymi przebarwieniami po terapii antybiotykowej również nie mogą skorzystać z tej usługi. Dodatkowo dentysta z Tarnowskich Gór w trosce o bezpieczeństwo pacjentów nie podejmuje się leczenia ludzi z alergią na nadtlenki i żywice. Jak widać ograniczenia dotyczą niewielkiej grupy osób, więc warto zgłębić się w temat. Wybielanie zębów to ostatnio częsty zabieg, na który decydują się pacjenci. Część z nich próbuje własnych sił w domowym zaciszu, jednak kończy się to wybieleniem tylko przedniej części zębów i pozostawieniem ciemnych przestrzeni międzyzębowych. Dlatego warto zainwestować w profesjonalne leczenie wykonywane przez wykwalifikowanego dentystę i cieszyć się śnieżnobiałymi zębami.

Jak wybielanie zębów wpływa na nasze uzębienie?

Według licznych badań metody wybielania są zupełnie bezpieczne, nie osłabiają struktury zębów i nie pozbawiają ich minerałów. Co więcej, w zależności od stosowanego preparatu, można zauważyć dodatkowe utwardzenie szkliwa. Sam zabieg jest bezbolesny jeśli wykonuje go osoba, która się na tym zna. Czasami zdarza się, że dochodzi do krótkotrwałych skutków ubocznych, takich jak nadwrażliwość termiczna lub ból zębów, a wtedy konieczne jest przeprowadzenie dodatkowego zabiegu fluoryzacji. Dentysta Tarnowskie Góry zapewnia, że metoda Beyond, którą stosuje nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a zęby wybiela natychmiastowo. Technologia ta wykorzystuje zimne, niebieskie światło, które nie podrażnia nerwów, a środek wybielający nie uszkadza szkliwa. Wbrew wielu opinii, że wybielanie zębów nie jest dobre dla naszego uzębienia, nie ma długotrwałych skutków ubocznych. Jest natomiast jedna, główna zaleta – zadbane i białe zęby.

Powiązane posty