ecandy zdrowie i uroda Gastronomia Weselne torty na zamówienie w mieście Katowice

Weselne torty na zamówienie w mieście Katowice

Weselne torty na zamówienie w mieście Katowice post thumbnail image

Dzień zawarcia związku małżeńskiego zbliża się wielkimi krokami. Suknia czeka na odbiór u krawcowej, doskonale skrojony garnitur pana młodego już wisi w szafie, goście planują jak ubrać się na wesele, sala weselna przygotowana a tort… A tort mieliśmy zamówić sami.. I co tu w Katowicach począć?

Torty- gdzie ich szukać w mieście Katowice?

W sytuacjach kryzysowych, jak i w przypadku wcześniej składanych zamówień, torty na zamówienie Katowice- https://pocztatortowa.com.pl/– realizują bez problemu. Warto jednak podkreślić, iż im wcześniej zamówimy specjalne ciasto, tym bardziej możemy popuścić wodze fantazji, jeśli chodzi o jego skład, smak lub dekoracje.
Tort weselny jest specjalnym spośród tych wyjątkowych ciast deserowych. Na weselu otrzymuje on bowiem swoje pięć minut, gdy wjeżdża na środek sali, gromadzi wokół siebie gości, a państwo młodzi kroją i kosztują pierwszy kawałek. Całe zajście jest oczywiście należycie dokumentowane przez kamerzystów, fotografów, jak i samych gości – telefonami komórkowymi. Po zapisaniu wyglądu ciasta w formie cyfrowej, każdy z gości (a nierzadko i fotograf lub kamerzysta) dostaje po kawałku ciasta, o którego smaku z pewnością będą toczyć się rozmowy.
W Katowicach torty można zamówić praktycznie w każdej cukierni, jednak jeżeli szukamy tortu, który łączy w swoje wygląd oraz smak i jest tworzony z pasją, to warto zajrzeć do Tortów Jak Marzenie. Choć są z Rudy Śląskiej, to oferują torty na zamówienie dla mieszkańców Katowic i okolic. Oprócz tortów możesz zamówić u nich także inne słodkości, m.in. ciasta, desery czy candy bar.

Tort zamówiony z dowozem do miasta Katowice- na co zwrócić uwagę?

Mając wybranego dostawcę- profesjonalną cukiernię niedaleko Katowic, specjalizującą się w tortach na zamówienie- możemy wybrać i zamówić nasze wymarzone ciasto!
Wielkość tortu warto skonsultować z cukiernią. Możliwe jest wykonanie tortu w ramach przelicznika 10-15 dag /1 osoba, jednak należy pamiętać, iż torty z dwoma kremami mogą być cięższe od tortów śmietanowych, a cieniutki kawałek tortu na talerzu może źle wyglądać. Innym podejściem jest ustalenie stałej wielkości kawałka tortu na osobę, bez względu na jego wagę. W tym wypadku ryzykujemy zmarnowaniem dużej części ciasta (goście mogą nie dojeść), jednakże na pewno nie zostaniemy odebrani jako osoby oszczędzające na gościach.
Tort powinniśmy dopasować nie tylko do preferencji gości, wystroju sali, ale również… pory roku. Na uroczystościach zimowych możemy zdecydować się na cięższe konsystencje i mocne, wyraziste smaki. Latem- zwłaszcza w okresie upałów- mogą się lepiej sprawdzić lekkie, delikatne ciasta deserowe o owocowym smaku. Kusić może tort lodowy, jednak wymaga on nie tylko odpowiedniego przechowywania oraz przewozu, ale i zaserwowania w należycie klimatyzowanej sali. Pamiętajmy, iż przez 5 – 10 minut przy torcie będzie pozować młoda para i z pewnością nikomu nie chodzi o zdjęcia przy roztapiającej się masie tortowej.
Na szczęście, cukiernia Torty Jak Marzenie niedaleko Katowic pomaże nam dokonać wyboru tortu i- znając specyfikę branży- służy fachowym doradztwem!

Wejdź na http://mymls.pl/torty-katowice-jakie-wybrac-na-wesele/ Dowiedz się jaki wybrać idealny tort.

Powiązane posty