ecandy zdrowie i uroda sprawy obywatelskie Toalety przenośne na publiczne wydarzenia plenerowe

Toalety przenośne na publiczne wydarzenia plenerowe

Toalety przenośne na publiczne wydarzenia plenerowe post thumbnail image

W Polsce, w okresie letnim organizowane są liczne publiczne imprezy plenerowe. Tego typu wydarzenia ściągają masę ludzi, którzy muszą mieć, gdzie załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Organizując je, koniecznie trzeba wynająć toalety przenośnehttps://wcserwis.pl/category/toalety/. Co warto wiedzieć na ten temat?

Mobilne WC – kiedy konieczne?

Przenośne kabiny WC, nazywane potocznie toi-toi’ami (od nazwy znanego producenta tego rodzaju toalet), sprawdzają się na wszelkiego rodzaju publicznych imprezach plenerowych. Wśród wydarzeń, które wymagają wynajmu mobilnych kabin WC, można wymienić między innymi:

  • urodziny miast i miasteczek;
  • obchody tradycyjnych świąt (np. Nocy Kupały);
  • happeningi (np. rokroczna Bitwa Pod Grunwaldem)
  • akcje charytatywne (np. zbiórki pieniędzy na szczytne cele);
  • wydarzenia kulturalne (np. koncerty, zloty hobbystów).

Oraz wiele innych wydarzeń niebiletowanych.

Ile toalet przenośnych wynająć?

Za udział w publicznych imprezach plenerowych przeważnie nie trzeba nic płacić. Nic więc dziwnego, że tego typu wydarzenia cieszą się bardzo dużą frekwencją. W miejsca, w których się odbywają, ściągają tłumy ludzi liczone w setkach, tysiącach, a nawet milionach osób. Ile toalet przenośnych należy zapewnić, aby sprawnie obsłużyć wszystkich uczestników wydarzenia?

Teoria głosi, że na każde 100 osób powinna przypadać jedna mobilna toaleta. Praktyka zaś pokazuje, że zazwyczaj potrzebne jest nieco więcej kabin WC. W dodatkowe toalety przenośne warto zainwestować, jeśli wydarzenie przyciąga rodziny z dziećmi, które częściej muszą korzystać z tego typu toalet. Więcej kabin będzie także potrzebne na eventach, w których bierze udział duża liczba młodzieży i osób spożywających alkohol.

Jakie kabiny są najlepsze?

Osoby zajmujące się organizacją wydarzeń publicznych często pytają, jakie toalety przenośne najlepiej wynająć. Odpowiedź nie powinna być zaskakująca – dobrze jest zamówić najprostsze kabiny, jakie są dostępne w ofercie firmy je wynajmującej. Jest to podyktowane względami ekonomicznymi. Podstawowe modele toalet są najtańsze w wynajmie. Dodatkowo w wypadku ich uszkodzenia, potrącane są mniejsze pieniądze z wpłaconych kaucji.

Na wydarzeniach publicznych najlepiej sprawdzają się podstawowe modele kabin jednoosobowych. W przypadku eventów z tysięczną lub milionową frekwencją warto zainwestować w osobne toalety damskie i męskie (choć można je wynająć także na mniejsze imprezy). Na imprezy na wielką skalę, poleca się też dodatkowe kabiny z kilkoma pisuarami, które odciążają ruch w pozostałych przenośnych toaletach.

Gdzie postawić kabiny WC?

Planując przestrzeń publicznego wydarzenia, warto pamiętać o tym, aby wyznaczyć kilka oddalonych od siebie stref na toalety przenośne. Należy pamiętać, że kabiny takie muszą stać na równym podłożu. Dobrze, aby znajdowały się z dala od food trucków i punktów gastronomicznych, a jednocześnie były umiejscowione tam, gdzie prawdopodobnie będzie silne natężenie ruchu.

Zapraszamy do wynajmu mobilnych kabin WC na wydarzenia publiczne – atrakcyjne ceny, wysoka jakość, kompleksowa obsługa i satysfakcja gwarantowane.

Dowiedz się dlaczego warto korzystać z toalety przenośnej używanej?

Powiązane posty